Annija Streikiša

Absolvējusi Latvijas Mūzikas akadēmiju un Latvijas Universitātes juridisko fakultāti. Juridisko zinātņu doktore un zvērināta advokāte, “Izdevniecība 29” vadītāja. Novēro un pieraksta savus iespaidus kopš skolas laika, bet 2020. un 2021. gados piedalījusies divās Literārās Akadēmijas Prozas meistardarbnīcās: pie Ievas Melgalves un Ronalda Brieža un pie Ilzes Jansones un Ronalda Brieža. Autores pirmais stāstu krājums "Atnākšana un aiziešana"publicēts 2021. gadā. Par Annijas Streikišas grāmatām mēdz teikt — tajās ir spēcīgs latviskuma kods.

Visas autora grāmatas

Gundaris Kravalis

Absolvējis Rīgas Politehnisko institūtu, piedalījies Literārās akadēmijas Prozas meistardarbnīcā 2020. Gadā, Ievas Melgalves un Ronalda Brieža klasē. Gundaris Kravalis ir autors, kurš pats lasa daudz un izlasītās grāmatas apskata populārajās Facebook grupās “Izcilas grāmatas” un “Grāmatnieki”. Autora pirmā publikācija ir stāsts “Saulrieta sieviete”, kas iznācis 2022. gadā kopkrājumā “Attālinātie. Jauno autoru pandēmijas laika stāsti”.

Visas autora grāmatas

Aivars Krūkliņš (1957)

Absolvējis Rīgas Politehnisko institūtu, tehnisko zinātņu doktors. Piedalījies Literārās Akadēmijas Dzejas meistardarbnīcā 2011. g. Ronalda Brieža un Amandas Aizpurietes klasē. Autors dzejas krājumiem Trīs krūzes (2012), Uzklausījums (2015), Nospiedumi tukšumā (2017), “Klātbūtne (2020), Vēstījums par ķēniņu Zālamanu (2023). Pamanāms arī Facebook grupā Izcilas grāmatas. Dzīvo Carnikavā un ir viens no Facebook grupas CARNIKAVA NOTIEK veidotājiem.

Visas autora grāmatas


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.